Belföld

Drágul az M5-ös

(NSZ) Július elsejétől többet fizetünk. Az M5-ös használatáért a személygépkocsival közlekedőknek az eddigi 2310 forint helyett 2450 forintot kell fizetniük. A teherautók és a nehézgépjárművek tarifája nagyobb mértékben emelkedik.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik