Belföld

Csekély emelkedés a BÉT-en

(FN)26 pontot emelkedve, 6654 ponton zárta a csütörtöki napot a BUX. A nagy részvények közül 200 pontot emelkedett a Richter, a Matáv és a Mol csupán szerény 10 pontos nyereséget könyvelhetett el, az OTP pedig 60 pont veszteséggel zárt. Különösen jól ment az E-betűs részvényeknek: erősödött az Elmű, az Eravis, az Egis, az Édász és az Émász is. Részletes árfolyamadatok >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik