Belföld

Rendőrségi nyomozás újabb agrárcégnél

(VG)Hűtlen kezelés alapos gyanúja miatt nyomozást rendelt el a rendőrség az agrártárca százszázalékos tulajdonában lévő Tartalékgazdálkodási Kht.-nél (Tig) - tudta meg a Világgazdaság. A gyanú szerint áron alul értékesítettek állami liszt- és cukorkészleteket az elmúlt években. Az ismeretlen tettes ellen indított eljárást a Kormányzati Ellenőrzési Hivatal (Kehi) feljelentése alapozta meg. A hivatal miniszterelnöki utasításra - több más agrárcég mellett - a Tig-nél tavasz óta folytat vizsgálatokat. Ezek során egyértelműen bűncselekményre utaló adatokat tárt fel az állami (stratégiai) tartalékkészletek kiárusítása kapcsán. A feljelentéshez csatolták a tranzakciók iratait is. Részletek a Világgazdaságban >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik