Könnyed Real Madrid-siker Pintérék ellen

luka modric (luka modric, real madrid)

A Barcelona után a Real Madrid is magabiztos sikert aratott a spanyol labdarúgó-bajnokságban, még gólt sem kaptak a királyiak.

Pintér Ádám nem kapott szerepet a Bernabeuba látogató Zaragozában szombaton este, de attól tartunk, ha ott lett volna a pályán, a Real akkor is megnyerte volna soros bajnokiját.

Rögtön az elején nekiesett a vendégcsapatnak José Mourinho együttese, de csak a 14. percben született meg az első helyzet: Cristiano Ronaldo fejelt mellé. A 23. percben aztán előbb Higuain, majd két perccel később Di Maria mattolta Roberto kapuját (2-0).

A második félidőt is végigtámadta a Madrid, különösen Luka Modric volt elemében. A 88. percben Benzema asszisztja után Essien volt eredményes, a végén pedig a remeklő horváté volt a végszó: Modric állította be a végeredményt.

A Madrid zárkózik, és mivel a Malaga kikapott, így fellépett a dobogóra.