Belföld

2,1 százalék lett az USA termelésnövekedése – frissített változat

[FN] A második negyedévben 2,1 százalékkal bővült az amerikai gazdaság termelékenysége - tette közzé az amerikai Munkaügyi Minisztérium szerdán, felülvizsgált adatként. Korábbi becslések szerint 2,5 százalékos lett volna a termelékenység-növekedés, a Dow Jones/CNBC, valamint a Bloomberg elemzői konszenzusai pedig 2 százalékos felülvizsgált adatot valószínűsítettek. A Bloombeg híradása >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik