Belföld

Termelési szünet több autógyárnál is

[FN] Több, Amerikában is termelő autógyár bejelentette, hogy szünetelteti termelését egyes észak-amerikai gyáregységeiben , mivel az ameriaki-kanadai határon olyan jelentős mértékben megszigorították a biztonsági ellenőrzéseket, hogy az alkatrészszállítmányok komoly késedelmet szenvednek. A szüneteltetők között van a General Motors, a Honda, a Toyota és a Ford is - adta hírül a Bloomberg. Részletek angol nyelven >>
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik