Kultúra

Semmilyen Spotify-lista nem készíthetett fel arra, amit szerda este hallottunk a Szigeten

Szajki Bálint / 24.hu
Szajki Bálint / 24.hu

Semmilyen Spotify-lista nem készíthetett fel arra, amit szerda este hallottunk a Szigeten

A Sziget szerdai napja majdnem felejthetőre sikerült, de a Twenty One Pilots gondoskodott arról, hogy elégedetten távozzunk a Hajógyári-szigetről. Még egy biztonsági őrt is megénekeltettek. Beszámoló.

Teljes megőrülés és biztonsági őr a színpadon

El sem hiszem, hogy több, mint egy évtizede történt, hogy először hallottam a Twenty One Pilots Stressed Out című dalát a sulirádióban két óra közt a szünetben. Bár az évek során csak hellyel-közzel követtem a zenekar fejlődését, a régi és új számaikat is jó szívvel hallgatom.

De arra, ami a szigetes fellépésükön fogadott, egy spéci Spotify lejátszási lista sem készíthetett volna fel. 

12 fotó

Már a HÉV-megállóban pontosan lehetett látni, kik azok, akik kizárólag a zenekar miatt érkeznek a Szigetre: feketére festett nyakak, ugyanilyen kezek, mintegy megidézve az énekes Tyler Joseph fizimiskáját. A fesztiválon viszont nem csak ők alkották a közönséget. Akkora tömeg verődött össze a zenekar nagyszínpados koncertjére, hogy ha valaki nem oda született a kordon mellé, akkor esélytelen volt közel férkőzni az első sorokhoz.

A teljes cikket előfizetőink olvashatják el.
Már csatlakoztál hozzánk?
a folytatáshoz!
Olvasói sztorik