Egy holttestet találtak két nappal ezelőtt Balatonszepezd és Révfülöp között, a Balatonban. Egy olvasónk elmondása szerint a megtalált férfi fejbe lőtte magát.
Bartók Judit, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az esettel kapcsolatos megkeresésünkre azt felelte, hogy a rendőrség általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint vizsgálja a haláleset körülményeit
Korábban egy idős férfi lőtte fejbe magát a Veszprémben, a Barátság parkban.
