Belföld

Fejbe lőtt holttestet találtak a Balatonban

Egy holttestet találtak két nappal ezelőtt Balatonszepezd és Révfülöp között, a Balatonban. Egy olvasónk elmondása szerint a megtalált férfi fejbe lőtte magát.

Bartók Judit, a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az esettel kapcsolatos megkeresésünkre azt felelte, hogy a rendőrség általános közigazgatási rendtartás szabályai szerint vizsgálja a haláleset körülményeit

Korábban egy idős férfi lőtte fejbe magát a Veszprémben, a Barátság parkban.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik