Kedves Környékbeliek, kedves II. kerületi Lakosok! Tekintettel a jelenleg fennálló hőségriadóra, és az előreláthatólag még hosszú ideig tartó hőségre, a korábbi évekhez hasonlóan várjuk és szeretettel fogadjuk azokat, akik számára hűsítő lehetőség lehet klimatizált kórházunk.
– írja a Facebookon a Budapesti Szent Ferenc Kórház. Azt írják, a földszinti előtérben és az étkezőben is vízzel és könyvekkel várják azokat, akiknek túl melegük van.
Természetesen nem a legmelegebb napszakban, de érdemes kertünkbe is lemenni, vannak árnyas részei. Az is kellemesebb környezet lehet a négy fal közti hőségnél.
– teszik hozzá.
