Belföld

A Budapesti Szent Ferenc Kórház várja azokat, akik hűsölni szeretnének

Vízzel, klímával és könyvekkel.

Kedves Környékbeliek, kedves II. kerületi Lakosok! Tekintettel a jelenleg fennálló hőségriadóra, és az előreláthatólag még hosszú ideig tartó hőségre, a korábbi évekhez hasonlóan várjuk és szeretettel fogadjuk azokat, akik számára hűsítő lehetőség lehet klimatizált kórházunk.

– írja a Facebookon a Budapesti Szent Ferenc Kórház. Azt írják, a földszinti előtérben és az étkezőben is vízzel és könyvekkel várják azokat, akiknek túl melegük van.

Természetesen nem a legmelegebb napszakban, de érdemes kertünkbe is lemenni, vannak árnyas részei. Az is kellemesebb környezet lehet a négy fal közti hőségnél.

– teszik hozzá.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik