Az FC Dallas stadionjának egy része összedőlt szerdán, mielőtt a svéd labdarúgó-válogatott edzésre érkezett.
Kicsit kikerekedett a szemük, és azt kérdezgették, mi történt?
– mondta el az Aftonbladetnek Stefan Petterson csapatmenedzser.
A dallasi stadionban felújítási munkálatokat végeznek, szerdán pedig összeomlott a hosszanti lelátó egy bontásra ítélt része. „Eredetileg a másik irányba kellett volna dőlnie” – mondta az egyik munkás a svéd lap cikke szerint.

Szerencsére nem sérült meg senki, és Petterson elárulta, nem voltak veszélyes sem az épület, edzhettek ugyanúgy, mintha mi sem történt volna.
A svédek fontos meccsre készülnek, magyar idő szerint pénteken hajnalban Japánnal a biztos továbbjutás kiharcolásának reményében lépnek pályára. A svédek egyelőre a csoport harmadik helyén állnak, egy pontszerzéssel alighanem be is jutnának a 32 közé.

