Szórakozás

Rubint Réka fotókkal szemléltette, mennyit változott az elmúlt 4 hónapban

Olajos Piroska
Olajos Piroska

Rubint Réka nemrégiben egy csokor közelmúltban készült fotót tett közzé a közösségi oldalán: a képek az elmúlt hónapokban készültek róla, hangulatuk azonban igen eltérő. Van, amin a fitneszedző megmutatja, hogyan veszítette el a haját a rákbetegsége miatt kapott kezelések mellékhatásaként, és olyan is, amin már mosolyogva, platinaszőkére festett tüsi hajjal mosolyog a kamerába.

Honnan hova… az albumban benne van… és ez »csak« az elmúlt 6 hónap, nem a 4! év. De a legfontosabb üzenet az albumban található utolsó fotón található. Mert a statisztika nem számol a szívvel… és bár nem látom még a végét, de egy biztos: SOHA nem adom fel! Mert nem olyan fából faragtak

– fogalmazott posztjában Rubint, követőinek pedig azt üzente:

Szeressétek egymást, mert az élet túl rövid ahhoz, hogy gyűlölettel és haraggal a szívetekben éljetek! Ui: és nyugi! A fotók naplementében és napernyő alatt készültek fürdőruhában, és nem síoverálban, mert 28 fokban furcsa lett volna a sapka, sál, kabát a medence partján.

Kapcsolódó
Rubint Réka ultimátumot adott a túlélési esélyeit latolgató férjének: Megmondtam neki, hogy vagy te költözöl el, vagy én megyek
Schóbert Norbi összeomlott felesége rákdiagnózisát hallva, és sorra mutogatta neki a statisztikákat.
Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik