Belföld

Nagy Imrére emlékezett a politikai elit

Kivégzésének 58. és újratemetésének 17. évfordulóján Nagy Imre mártír miniszterelnökre emlékezett a magyar politikai elit.

A közjogi méltóságok a Vértanúk terén lévő Nagy Imre szobrot koszorúzták meg, a politikai pártok képviselői pedig a Rákoskeresztúri új köztemető 301-es parcellájában koszorúztak.

Az MTI fotósa által készített képen egy őrt álló katona látható az 1956-os központi emlékműnél.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik