Real-bukta a Király Kupában

A Real Madrid csak 0-0-ás döntetlenre volt képes a Murcia otthonában, a Barcelona győzött.

Az első félidőben hiába volt több mint 70 százalékban a Real Madridnál a labda, hiába alakított ki több ziccert is a Cristiano Ronaldót és Karim Benzemát is kezdőben tudó fővárosi csapat, a Murcia becsülettel tartani tudta magát.

A játék képe természetesen a második félidőben sem változott, a Real futószalagon szállította a helyzeteket, a befejezésbe ugyanakkor rendre hiba csúszott, illetve Hernandez kapus élete egyik legjobb meccsét produkálta, maradt a 0-0.

Mourinhoék a visszavágón kiköszörülhetik a csorbát.

Eredmény:
Murcia – Real Madrid 0-0

A találkozó összefoglalója:

A másik nagyágyú, a Barcelona, a harmadosztályú Ceuta otthonába látogatott. A mérkőzésen két gól született, Maxwell és Rodriguez az első játékrészben eldöntötte a meccset.

Ceuta – Barcelona 0-2 (0-2)