Belföld

Újabb magyarverés Szerbiában

Vasárnap hajnalban újabb két magyar fiút vertek meg Szabadkán. A szerb sajtó mélyen hallgat az incidensről.

A két fiú éppen egy vidéki buszról szállt le, amikor féltucatnyi szerb fiatal körbevette és agyba-főbe verte őket – olvasható a Népszabadságban. A sértetteket a helyszínre érkező rendőrök addig faggatták az atrocitás körülményeiről, amíg a támadók a közelben parkoló járművükkel el nem menekültek.

A szerb sajtó hallgatása talán azzal magyarázható, hogy a rendőrség nem ismertette vasárnap az esetet. A hétfői lapokból ugyanakkor nem maradt ki az illetékes miniszter legújabb sajtónyilatkozata, amelyben fölösleges és rossz politikai húzásnak minősítette a magyar kormány kezdeményezését, hogy az Európai Parlament foglalkozzon a problémával.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik