Belföld

Gyengült a BorsodChem Varsóban

Halványan indult a BorsodChem forgalma pénteken a varsói értéktőzsdén: 34,70 zlotyn kezdte első ottani kereskedési napját, 1,8 százalékkal drágábban a csütörtöki budapesti záróár alapján megállapított 34,10 zlotys referenciánál, azonban délelőtt 0,6 százalékos veszteséggel 33,90 zlotynál tartott. Igaz, a tőzsde fő mutatója, a WIG-20 is 1 százalékos veszteségben volt. A BorsodChem piaci értékre a varsói értéktőzsde 14-ik papírja, és a második külföldi.




Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
Olvasói sztorik