Babos párosban is búcsúzott Kínában

Babos Tímea és a luxemburgi Mandy Minella két játszmában kikapott szerdán a 220 ezer dollár összdíjazású kínai tenisztorna párosversenyének első fordulójában egy kínai, hongkongi kettőstől.

Nem kezdődött időben a mérkőzés, hiszen Kínában szakadt az eső,de elhalasztani nem kellett az összecsapást, melyen a hazai páros jól elhúzott rögtön a kezdés után: már 4-1-re is vezettek.

Babos és Minella azonban még tudott egyenlíteni, de a Ce, Ling duó behúzta az első szettet. A másodikban már nagyon könnyen hozták a játékokat, 5-0-s előnyük után 6-1-re végeztek, így továbbjutottak a legjobb nyolc közé.

A mérkőzés mindössze 1 óra 7 percig tartott. A magyar játékos egyesben szintén az első körben esett ki.

Eredmény – Quangzhoui tenisztorna, páros, 1. forduló
Jen Ce, Csang Ling (kínai, hongkongi)-Babos Tímea, Mandy Minella (magyar, luxemburgi) 6:4, 6:1