Belföld

Feszítővágóval szedték ki a sofőrt

Árokba borult egy autó Oroszlány és Pusztavám között.

Oldalával az árokba borult egy gépkocsi az Oroszlányt és Pusztavámot összekötő úton. Az autóban csak a vezetője utazott, aki beszorult. Az oroszlányi önkormányzati tűzoltókat követően a tatabányai hivatásos tűzoltók is a helyszínre értek, feszítővágóval szabadították ki a sérültet. Az érintett útszakaszt lezárták a beavatkozás idejére – közölte a katasztrófavédelem.

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik