Belföld

Megnyerte a napot a srác, aki snowboarddal indult el dolgozni

Úgy tűnik, Budapest alulmaradt az ónos eső elleni harcban, hiszen több busz is rövidített útvonalon vagy egyáltalán nem jár szerda reggel az ónos eső miatt. Ahogy azt megírtuk, a legmagasabb fokú riasztás érvényes az ónos eső hatására.

Viszont valaki kreatívan oldja meg a közlekedést a városban, ilyen az alábbi videón látható srác is, aki látta, hogy a legjobb, ha inkább snowboarddal indul el dolgozni reggel.

via 444

Itt állíthatod be, hogy a Google kereső elöl hozza a 24.hu-s találatokat

Ajánlott videó

Olvasói sztorik