Szász Károly, a PSZÁF korábbi elnöke, aki azt megelőzően a CIB, az MKB, a HypoVereinsbank és a Konzumbank felsővezetésének volt a tagja, 2004. augusztus 1-jei hatállyal az OTP Bank Rt.-vel létesített munkaviszonyt.
A közgazdász végzettségű szakember elnöki főtanácsadóként fog dolgozni a legnagyobb magyarországi hitelintézetnél. Szász Károly részt vesz majd egyebek mellett az OTP Bank szerbiai bankvásárlási munkafolyamatában, és az esetleges sikeres bankakvizíció után az ottani bank átalakítási programját fogja irányítani.
„Ez szíven ütött” – szakértővel szálaztuk szét, hogy milyen oktatásról álmodnak Magyar Péterék
Lannert Judit szerint ahhoz, „hogy tényleg elérjünk a 21. századba, nem elég egy elég jó 20. századi iskolát létrehozni.” Viszont szerinte a Tisza Párt programja ezt előlegezi meg, miközben számtalan pozitív vonást lát benne.
