„Csak vesztegeted az időnket!” – Paire látványosan unatkozva esett ki Wimbledonban

25 óra után kellett folytatnia az eső miatt félbeszakadt meccsét, de nem volt benne köszönet.

Lassan nem telik el úgy hónap, hogy ne okozna valamilyen botrányt Benoit Paire, a franciák teniszezője, aki ezúttal Wimbledonban akasztotta ki a játékvezetőt és a nézőket.

Egyre elviselhetetlenebb a tenisz új kőbunkója
Benoit Paire viselkedésére nincs magyarázat, ezúttal a telefonjával okozott botrányt.

A férfi világranglista 46. helyén álló játékos hétfőn Diego Schwartzman ellen lépett pályára az első fordulóban, de a mérkőzés eső miatt, az argentin 6:3, 6:4-es vezetésénél félbeszakadt.