Három másodperc alatt három kapufát rúgtak egy felkészülési meccsen

Van az úgy, hogy semmi sem jön össze, de ekkora bohózatot szándékosan is nehéz produkálni.

Egészen ritkán látható bravúr jött össze a Sparta Prahának, amikor edzőmérkőzést játszott a lengyel Zaglebie Lubin ellen. A prágai csapat szabadrúgáshoz jutott a 26. percben 1-1-s állásnál, méghozzá egészen veszélyes helyről, cirka 18 méterről.

Ezután pedig három másodperc leforgása alatt háromszor találták el a kapufát, három különböző távolságról.

Először a szabadrúgás csattant a felső lécen 18 méterről, majd a kipattanót hat méterről próbálta belőni az ismétlő csatár, ez a jobb kapufáról jött ki. Az ezután érkező támadónak viszont már három méterről sikerült telibe trafálnia szintén a jobb kapufát, míg végül a negyedik próbálkozás egyszerűen kapu mellé pattogott.

via GIPHY

A komikus jelenet után már egyik csapat sem lőtt gólt, így maradt az 1-1 és az emlékezetes néhány másodperc.

Kiemelt fotó: sparta.cz