Fájó zakóba szaladt bele Dzsudzsák csapata

A magyar szélsőt a kispadon felejtő Dinamo Moszkva a Krasznodartól kapott ki hazai környezetben.

Dzsudzsák Balázs nélkül állt fel a moszkvai alakulat hazai környezetben a Krasznodar ellen vasárnap. A Dinamo Moszkva az első félidőben egygólos előnyt harcolt ki, Kokorin szerezte a hazaiak vezető találatát.

A második felvonás egy moszkvai piros lappal indult, Kozlov kapta, majd a 73. percben góllá érett a vendégek létszámfölénye. Sőt, Laborde révén a 80. minutumban a vezetést is megszerezte a Krasznodar és ugyan a kolumbiai szélsőt később kiállították, már nem tudott egyenlíteni a Dinamo, 1-2 lett a végeredmény. Dzsudzsák Balázs a kispadról nézte végig az összecsapást.

A Dinamo Moszkva veresége ellenére maradt a negyedik négy fordulóval a bajnokság vége előtt. A Szpartak Moszkva két, a Krasznodar három ponttal van lemaradva Dzsudzsák együttese mögött.