Megint kifogott egy orosz együttes az ETO-n

Pintér Attila labdarúgócsapata 2-0-s vereségbe szaladt a törökországi edzőtáborozása során.

A Győri ETO focicsapata a minap a Dinamo Moszkva ellen kapott egy megválaszolatlan hármast, kedden pedig a szintén orosz Krylia Sovietov ellen volt lehetőség a javításra. Ehhez képest az első félidőben két góllal is elhúzott az orosz csapat, a paraguayi Luis Caballero zörgette meg kétszer a hálót.

Az eto.hu cikke szerint még a szünet előtt megvolt az esélye arra a zöld-fehéreknek, hogy szépítsenek, ám Ron Kronaveter tíz méterről eleresztett lövése végül nem talált utat a kapuba.

Pintér Attila a szünetben több cserével is próbált frissíteni övéin, ám húzása nem jött be, maradt a 0-2. Mindez azt jelenti, hogy a Győr a második edzőmeccsét is elbukta Törökországban.

Eredmény – felkészülési mérkőzés

Győri ETO – Krylia Sovietov 0-2 (0-2)

Győri ETO: Stevanovic – Svec, Lipták (Djordjevic, a szünetben), Had (Takács Á., a szünetben), Völgyi – Kamber, Pátkai, Kronaveter (Trajkovic, a szünetben) – Varga (Dudás Á., a szünetben), Strestík (Andric, a szünetben), Koltai