Döntetlen a ligautolsók csatáján

1-1-es döntetlen született az utolsó előtti helyezett Fulham és az utolsó Blackburn találkozóján az angol bajnokság 4. fordulójában.

A három vereséggel utolsó, és az egy döntetlennel és két vereséggel utolsó előtti összecsapása igazi hatpontos találkozónak ígérkezett. Ennek megfelelően kezdtek a csapatok, ugyanis már az első félidőben mindkét oldalon esett egy-egy gól: a vendég Blackburn részéről Ruben Rochina eresztett el egy bombát a jobb felső sarokba, majd hat perccel később Bobby Zamora egyenlített (1-1).

A második játékrészben mindkét edző cserékkel próbálta felrázni a csapatát, de Schwarzer és Robinson kapus is magabiztosan végezte dolgát, így újabb gólt már nem könyvelhettünk el. Az 1-1-es végeredménnyel a Blackburn Rovers maradt a sereghajtó, míg a Fulham egy helyet javítva – de még mindíg kieső pozícióban – tizenhetedikként várja a folytatást.