Nyert a Bácsbasket és a DKSK

A Bácsbasket Zalaegerszegen, a Miskolc pedig hazai pályán, a Cegléd ellen győzött a női kosárlabda NB I pénteki játéknapján.

A Bácsbasket csapata a ZTE együttesénél vendégeskedett pénteken, az első negyedben pedig minimális, kétpontos előnyt tudott kidolgozni. A második játékrészben már tovább nőtt a különbség a felek közt, azonban a ZTE a nagyszünet után faragott a hátrányából, így izgalmas lett a vége.

Az utolsó perc kezdetén feljött egálra is a zalai csapat, ám a hajrában alulmaradt, a 19 pontos Brumermane vezette vendégek 74-69-re nyertek.

A játéknap másik mérkőzés e elég sima volt, a Miskolc magabiztosan játszott a Cegléd ellen, amely végig csak rohant az eredmény után. A vendégek az első félidőben úgy ahogy tartották magukat, azonban a szünet után már nem bírták a tempót és végül 31 ponttal kikaptak, 95-64 lett a vége. Raven 26 pontjával volt a mezőny legeredményesebb játékosa.