Szerbia könnyedén verte a magyar röpiseket

A magyar női röplabda-válogatott három sima szettben kikapott Szerbiától az Európa Liga spanyolországi tornáján.

A női röplabda Európa Liga harmadik fordulójában a magyar válogatott Spanyolországba látogatott, pénteken a házigazda ibériai csapat ellen kapott ki Jókay Zoltán fiatal csapata 3-0-ra. Szombaton máris egy újabb kemény ellenfél, Szerbia volt az ellenfél.

A délutáni összecsapáson déli szomszédaink könnyedén nyerték meg az első szettet, a Jókay-csapat egyszer sem vezetett a felvonás során. A második és a harmadik etapban koncentráltabb volt a magyar együttes, mind a két játszma elején sikerült vezetni is, azonban a szettgyőzelem nem jött össze, ennek a mérkőzésnek is 3-0 lett a vége, Szerbia 67 percnyi játék után nyert.

A mieink vasárnap Románia legjobbjaival mérik össze az erejüket.