A Dab.Docler kikapott, a Fehérvár büntetőkkel nyert a MOL Ligában

A házigazda Csíkszereda magabiztos győzelmet aratott a Dunaújváros felett a magyar-román jégkorongbajnokságban.

A MOL Liga keddi játéknapján a hazai pályán szereplő Csíkszereda már az első harmad után 1-0-ra vezetett a Dab.Docler ellen, a dunaújvárosiak pedig a folytatásban sem tudtak eredményesek lenni, így végül 4-0-s vereséget szenvedtek.

A Dab.Docler első vereségét szenvedte el a magyar-román jégkorongbajnokság mostani szezonjában.

Az esti összecsapáson a Sapa Fehérvár AV19 szoros csatában, büntetőkkel verte a Miskolcot. Két harmad után még a vendég Jegesmedvék voltak előnyben (0-1), de a fehérváriak döntetlenre mentették a meccset a harmadik játékrészben (2-2), majd a gólnélküli hosszabbítás után büntetőkkel kerekedtek felül a hazaiak.

Eredmények – MOL Liga

Csíkszereda (román)-Dab.Docler 4-0 (1-0, 2-0, 1-0)

Sapa Fehérvár AV19 – Miskolci Jegesmedvék 3-2 (0-0, 0-1, 2-1, 0-0, 1-0) – büntetőkkel