A moszkvai kapus volt a belgrádi Európa Liga-meccs hőse

Igor Akinfejev két nagy védéssel kedvező helyzetbe juttatta csapatát a visszavágóra.

A labdarúgó Európa Ligával tért vissza a nemzetközi kupaszezon, a tét a nyolcaddöntőbe kerülés. Kedden a Crvena zvezda és a CSZKA moszkva párharcának első meccsét játszották le, amelynek első félidejében az oroszok voltak a meggyőzőbbek, mégis a szerbeké volt a legnagyobb helyzet, de Igor Akinfejev védeni tudott.

A 49. percben ismét az orosz válogatott kapusának kellett bravúrt bemutatnia, majd a vendégek ismét uralni kezdték a játékot, ugyanakkor a kapura nem igazán voltak veszélyesek. A vége így maradt a 0-0, így nyitott a párharc, izgalmas visszavágó lesz a jövő heti.

A mostani találkozót azért kellett kedden rendezni, mert csütörtökön egy másik belgrádi csapat, a Partizan is hazai pályán szerepel az EL-ben.