Pau Morer művészi szintre fejlesztette a lerántást

A Sandefjord spanyol középpályása egészen egyedi módját választotta a kontratámadás megakadályozásának.

Európában akad olyan hely, ahol dübörög a bajnokság. Norvégiában a 14. fordulóját játszották a hétvégén épp. Vasárnap a Tromsö fogadta a Sandefjord. A végül 1-1-re végződő meccsen Pau Morer főszerepet vállalt több szempontból is.

Egyrészt már az első percben megszerezte a vendégek számára a vezetést, majd az 54. percben olyat tett, amit még nem láttunk futballpályán.

A hazai Lehne Olsen szerzett labdát a saját térfelén, tempósan megiramodott, szaknyelven kontraakciót vezetett, amit Morer nemes egyszerűséggel állított meg.

Ami megállapítható, Olsen erőnlétével semmi gond, mert nagyjából 13-15 méteren keresztül húzta a földön a spanyol középpályást, továbbá a hazaiak mezét szállító cégnek nem kell reklámszakember, elég ezzel a videóval szemléltetni, micsoda remek minőségű sportruházatot gyártanak. Ja, és mindkét játékos sárgát kapott.