Blind mentette meg a United becsületét

A Manchester United 1-1-es döntetlent játszott a West Ham United vendégeként a Premier League 24. fordulójában.

Nehéz mérkőzés előtt álltak a vörös ördögök, hisz a remek szezont futó kalapácsosok ellen kellett pályára lépniük, ráadásul Londonban.

A meccs első félidejében jóval többet próbálkozott a hazai gárda, a viszonylagos nyomás azonban csak a szünet után érett góllá.

A térfélcserét követően egy remekül középre ívelt szabadrúgást Kouyate vett mellre, majd két dekázást követően a kapu közepébe bombázott.

Fotó: Europress fotóügynökség

Louis van Gaal fiai enerváltan futballoztak, az egyenlítés azonban így is összejött a manchesterieknek. A hosszabbításban egy röviden felszabadított labdát Blind vágott a ketrec bal alsó sarkába.

A középkezdés után szinte azonnal kiállították Shaw-t, akinek második sárgája után kellett elhagyni a játékteret. Több gól nem esett, 1-1 lett a vége.