17-0-ra nyert a Fradi

Kiszakadt a gólzsák a ferencvárosiak első téli felkészülési mérkőzésén.

Szerdán első idei felkészülési mérkőzését játszotta a Ferencváros labdarúgócsapata, amely a megye I-es Iváncsa ellen lépett pályára. A fradi.hu cikkéből kiderül, hogy Thomas Doll együttesének nem okozott gondot feltörni az ellenfél védelmét, már az első félidőben 6-0-ra vezettek a zöld-fehérek, a második félidőben pedig további 11-szer vették be ellenfelük kapuját, a vége 17-0 lett.

Benjamin Lauth három, Varga Roland és Busai Attila két-két gólt szerezve emelkedett ki a mezőnyből. Gera Zoltán és a Ferencvároshoz visszatérő Hajnal Tamás is beköszönt. Összesen 13 Fradi-játékos volt eredményes.

Eredmény – felkészülési mérkőzés

FTC-Iváncsa 17-0 (6-0)
Gólszerzők: Lauth (60., 75., 82.), Varga R. (54., 74.), Busai (72., 84.), Hajnal (5.), Lamah (18.), Böde (26.), Somalia (29.), Mateos (30.), Gera (45., 11-esből), Csilus Á. (64.), Kukuruzovic (78.), Nagy Dániel (86.), Pavlovic (88.)

FTC, I. félidő: Jova – Dilaver, Mateos, Nalepa, Bönig – Cukic, Somalia – Lamah, Hajnal, Gera – Böde

FTC, II. félidő: Dibusz – Haris, Batik, Pavlovic, Csilus Á. – Gyömbér, Busai – Nagy D., Kukurozovic, Varga R. – Lauth

Iváncsa: Boldog (Gábor) – Sinka, Aradi, Jankovics, Facsko – Nagy A. – Csikesz, Márki (Mondovics, 70.), Gulyás-Kovács (Barics, 57.) – Balogh L., Schaffer (Lepsényi, 57.)