Gulácsiék kikaptak a BL-ben

A Red Bull Salzburg labdarúgócsapata a magyar játékossal a kapuban szenvedett 2-1-es vereséget az azeri Qarabag otthonában a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében.

Nem indult túl jól a mérkőzés Gulácsi Péterék számára, ugyanis a hazai környezetben játszó Qarabag már a 2. percben megszerezte a vezetést. A szünetig az eredmény nem változott, viszont egy-egy játékost lezavart a pályáról a játékvezető mindkét oldalról.

A második felvonásban egészen a 77. percig kellett várni, hogy egyenlítsen a Salzburg, Soriano alsósarkos lövésénél esélyese sem volt a kapusnak. Nem örülhetett túl sokáig az osztrák együttes, Reynaldo járt túl Gulácsi eszén. A győztes gól szerzőjét – mivel 2-1 lett a végeredmény – nem sokkal később kiállították, azaz három-három gól és piros lap volt a mérkőzésen.

A török Besiktas 2-1-re nyert Rotterdamban, a Feyenoord vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulós párharcának első, szerdai mérkőzésén, így kedvező helyzetből várja az egy hét múlva sorra kerülő visszavágót. A Lille is jelentős előnybe került, miután 2-0-ra nyert a Grasshoppers otthonában.