Még megmenekülhet a Mallorca

A spanyol bajnokság utolsó helyezettje, a Mallorca újabb pontszerzésével közel került a bentmaradáshoz.

A Primera Division alósháza meglehetősen szoros, hiszen az utolsó 8 helyezett mindössze 11 pontra van egymástól, tehát az sem elképzelhetetlen, hogy a Mallorca az idény végén megmenekül, és megőrzi élvonalbeli tagságát.

Ugyanis vasárnap délidőben döntetlent értek el a Levante ellen: Hemed találatával a hazaiak szereztek vezetést a 7. percben, majd a vendégek még a szünet előtt egalizálni tudtak Acquafresca révén (1-1).

A folytatásban mindkét együttes megpróbálta a maga javára fordítani a meccset, de újabb gól már nem született, így maradt a pontosztozkodás. A Mallorca jelen pillanatban 29 ponttal az utolsó, de a bentmaradást jelentő helyen álló Deportivo csak két egységre van tőlük.