Vége Quagliarella szezonjának, Toni érkezik

Fabio Quagliarella, a Juventus csatára súlyos térdsérülése miatt több hónapig nem futballozhat.

A Juventus nemcsak a Parma elleni bajnokiját (1-4), hanem válogatott csatárát is elveszítette. Fabio Quagliarella a meccs harmadik percében sérült, és a fájdalomtól eltorzult arca jelezte, nagy a baj.

Az ANSA hírügynökség úgy tudja, hogy az MRI-vizsgálat megerősítette az első diagnózist, miszerint a Juventus házi góllövőlistáját vezető csatár térdében szalagszakadást szenvedett. Quagliarella emiatt hosszú, négy-hat hónap kihagyásra kényszerül, így számára alighanem véget ért a szezon.

A Juve új támadót hozott a pótlására, nem is akármilyet. Szerződtette a világbajnok, korábban a Palermóban, a Fiorentinában és a Bayernben is megfordult Luca Tonit a Genoától – közölte a football-italia.net oldal pénteken kora délután.