Hatgólos előny sem volt elég, ismét pontot vesztett a Fradi kézicsapata

Óriásit hajrázott két kulcsemberét piros lap miatt elveszítő Siófok.

Két kulcsembere piros lapot kapott, hazai pályán az 51. percben még hatgólos hátrányban volt, végül drámai csatában mégis pontot szerzett a Siófok az FTC ellen a női kézilabda NB I szombati mérkőzésén.

A hazaiak kezdtek jobban, és az első félidőben többször is vezettek négy góllal annak ellenére, hogy a 7. percben Tomori Zsuzsa piros lapot kapott a Kovacsics Anikó ellen elkövetett szabálytalanság miatt.

A Fradi azonban 10-6 és 12-89 után felállt, és a félidőre 19-18-ra visszakapaszkodott.

Sőt, a 34. percben Háfra Noémi góljával 20-21-nél már a vendégeknél volt az előny. 22-22 után a Fradi két 4-0-s sorozattal 30-24-re meglépett, úgy tűnt, az utolsó tíz percre ez az előny bővel elég lesz. Főleg úgy, hogy az 52. percben Katarina Jezic is piros lapot kapott a hazaiaknál.

Lehet, meg is nyugodott a Fradi, mert a Siófok elkezdte a kapaszkodást, és a 60. percben Gnonsiane Niombla üres kapus találatával 31-31-re egyenlített.

Az utolsó 14 másodpercre még időt kértek a hazaiak, de eladták a labdát, Pásztor Noémi pedig már nem ért fel dudaszóig az ellenfél kapujához.

A Ferencváros a Debrecen után másodszor veszített pontot, a Siófok pedig a győri vereség és két győzelem után ikszelt.