Káprázatos gólok napja

Az NHL-ben összességében 55 gólt láthatott a nagyérdemű a keddi játéknapon. Voltak szokványos bombák, kijátszott ziccerek, viszont mi kettőt is kiemelésre méltónak találtunk, mert nem mindennapos egyéni alakítások után születtek.

Melker Karlsson, a San Jose Sharks támadója valami elképesztő mozdulattal, a kapunak háttal, hason fekve kotorta hálóba a pakkot. Csapata további öt gólt rámolt be a Vancouver Canucks vendégeként. Karlsson parádés megmozdulása nálunk a keddi játéknap gólja címet mindenképp kiérdemelte.

Jakob Silvberberg az Arizona Coyotes–Anaheim Ducks (1–4) meccs harmadik harmadában egy bődületes kapufa után kézzel rásegítve varázsolta a Coyotes kapujába a korongot. Ez a mozdulat sem mindennapos.