Csúcs ez a Brees

Az NFL hétfőre maradt mérkőzésén a hazai pályán játszó New Orleans magabiztosan verte a Miami Dolphinstt (38-17).

A negyedik forduló zárómeccsén a két, addig veretlen alakulat kezdetben kiélezett harcot vívott egymással, de a Szentek a második és harmadik negyedben felőrölték ellenfelüket. A Miami 14-10-es állásnál eladta a labdát, vagy ha a túloldalról nézzük, akkor Jabari Greer levadászta az irányító Tannehill passzát. A támadásból 21-10-re megugrottak a hazaiak.

A harmadik negyedben további hibákra késztetta a New Orleans védelme az irányítót, így a vendégek nem tudtak kibontakozni, míg a hazaiak meg sem álltak 35 pontig. A vége 38-17-lett.

Jól védekeztek a Szentek: Charles Clayt (42, Miami Dolphins) állítja meg éppen Corey White (24, a New Orleans Saints)
Fotó: AFP

Drew Brees, a Saints irányítója beállította saját NFL rekordját: ez volt egyhuzamban a 9. mérkőzése, amin minimum 300 yardot passzolt.

Négy fordulót követően a Saints továbbra is veretlen és vezeti az NFC Southt csoportot, míg a Dolphins 3/1-es győzelem / vereség mutatóval második az AFC East csoportban.