Védőmaszkkal játszott Torghelle

Egy héttel orrcsonttörése után ismét pályára lépett Torghelle Sándor, a német másodosztályú bajnokságban szereplő Augsburg magyar válogatott labdarúgója.

A csatár egy speciális védőmaszkban játszotta végig vasárnap az Alemannia Aachen elleni bajnokit. Torghellének az első félidőben volt egy ígéretes helyzete, majd a szünet után az átadásából született a harmadik augsburgi gól. A végeredmény 3-1 lett a hazai csapatnak, amely győzelmével már a hatodik a tabellán.

Torghelle múlt vasárnap a Wehen Wiesbaden elleni találkozón sérült meg, amikor a rivális csapat védője véletlenül fejbe rúgta. A magyar futballistát agyrázkódással és orrcsonttöréssel szállították kórházba, ahonnan hétfő délután engedték ki.