Honvéd-Nistru Otaci élőben

Az MTK-nak nem sikerült, második magyar csapatként a Honvéd kísérelheti meg a második körbe jutást az UEFA-kupa selejtezőjében. Az idegenben elért 1-1-es döntetlen mindenképpen bizakodásra ad okot.

Kapcsolódó linkek

magyarfoci.lap.hu
sport.lap.hu

7-6: Groshev az égbe lőtte, továbbjutott a Honvéd.

7-6: Schindler is a bal felsőbe bombázott.

6-6: Sangare a bal felsőbe emelt.

6-5: Koós büntetőjénél Ersov rossz irányba mozdult.

5-5: És Tóth Iván hárított! Óriási izgalmak a Bozsik stadionban.

5-5: Ismét Tóth Ivánnak kell védenie, miután Szmiljanics hibázott.

5-5 : Az egyenlítő gólt szerző Mekang nem kegyelmezett.

5-4: Benjamin higgadtan bevágta. Előny a Honvédnál.

4-4: Tóth Iván megmentette a hazaiakat.

4-4: Pomper mellérúgta. Nagy bajban a Honvéd.

4-4: Studzinksy ismét egalizált.

4-3: A brazil Diego borzasztóan lőtte a tizenegyest, még nem dőlt el semmi.

4-3: Mukhovykov büntetőjét Tóth fogta.

4-3: Ivancsics a bal alsóba helyezett.

3-3: Dolgov kiegyenlített.

3-2: A meccs egyik legjobbjának, Genitónak a büntetőjét fogta Ersov.

3-2: Matiura a kapufára lőtte.

3-2: Bárányos bavágta.

122. perc: Következnek a tizenegyesek.

120. perc: Genito remek cselek után okosan adott középre, de Koós Gábor a kapu torkából fejelte a labdát. Két perc a ráadás.

116. perc: Egykapuzik a Honvéd, a vendégek minden játékosa a saját tizenhatosa előtt tömörül.

112. perc: Ivancsics remek szabadrúgását a kapufára ütötte Ersov.

110. perc: Emberhátrányba került a Nistru, második sárgáját kapta meg Lupasco.

106. perc: Még 15 perce van a Honvédnak, hogy megszerzze a győztes gólt.

104. perc: Pomper Tibor szabadrúgásánál nem sok hibádzott. A Nistru a védekezés mellett semmit nem csinál.

102. perc: Remek hazai kontra, de Bárányos 23 méterről csúnyán mellétrafált.

100. perc: Van önbizalma Koósnak, a csatár 35 méterről eleresztett lövése megpattant egy védőn és jócskán mellément.

98. perc: Genito ballábas lökete nem sokkal kerülte el a vendégek kapuját.

94. perc: Továbbra is a Honvéd az aktívabb, Ivancsics lövését tornászta ki Ersov.

91. perc: Újra gurul a labda.

Hiába játszott végig mezőnyfölényben a Honvéd, egy rögzített helyzet után egyenlített a Nistru Otaci. A játék képe alapján úgy tűnik, hogy a hosszabbításban nem fog gól születni.

90+4. perc: A dán játékvezető lefújta meccset. Jöhet a ráadás fél óra.

90+1. perc: Harmadik cseréjét is kihasználta Supta Attila. Dobost Benjamin váltotta. Még három perc van hátra a rendes játékidőből.

86. perc: Érik a hosszabbítás. Kérdés, hogy melyik csapat tud valamit hozzátenni a ráadás perceiben. Vagy a szerencse dönt a büntetőknél?

81. perc: Egyre több a fetrengés, mind a két csapat alaposan elfáradt. A vendégek már most mintha a tizenegyes-párbajra várnának, a Honvéd-támadások pedig akárcsak az első félidőben egyre pontatlanabbak.

73. perc: Veszélyes vendégtámadás, szerencsére ha nem is sokkal, de a fejes mellément.

63. perc: Egy tetszetős szabadrúgás-kombináció után Koós épp csak lemaradt a labdáról. Abrahamot kisebb sérülés miatt Diego váltotta.

61. perc: Türelmesen adogat a Honvéd ellenfele térfelén, várják a hazaiak mikor nyílik rés a Nistru védelmén.

56. perc: A bekapott gól nem sokkolta a Honvéd-játékosokat, sőt dühödt támadásokba kezdtek a hazaiak. Bárányos lövésénél Ersovnak kellett védenie.

54. perc: A félidőben becserélt Koós egy remek kiugratás után, nem a középen érkező Abrahamnak passzolt, hanem keresztbe lőtte a labdát a kapu előtt.

51. perc: Minden kezdődhet előlről. Ha maradna az állás, akkor hosszabbítás következik.

50. perc: A semmiből, pontosabban egy szögletből egyenlített az ellenfél. A lefejelt beívelés után Mekang eszmélt a leggyorsabban, és közelről a hálóba zúdította a labdát. (1-1)

48. perc:
A Honvéd nagy lendülettel kezdte a második játékrészt, teljesen beszorult a Nistru, de a hazaiak helyzetbe nem tudnak kerülni.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. Hercegfalvi helyén Koós Gábor.

Remélhetőleg a második félidő elejét is megnyomja a Honvéd, és akkor már biztosan ott lesz a második körben. Az ellenfélt elnézve persze lehet, hogy egy gól is bőven elég lesz.

45+3. perc: Pihenhetnek egyet a csapatok.

44. perc: Nincs ezen mit szépíteni, borzasztó a meccs, de ez a lényegen nem változtat: jelenleg a Honvéd áll továbbjutásra.

37. perc: Leült a mérkőzés, az amúgy sem fergeteges iram visszaesett, mert már a Honvéd sem támad olyan koncentráltan.

28. perc: Nagyon harmatos az ellenfél. A 3. perc azóta nem sok minden sikerült a Nistrunak.

25. perc: A vendégek védelme elsősorban a hosszú előreívelésekkel nem tud mit kezdeni, sokadszorra próbálkoztak rosszkor lesre állítással.

20. perc: Érezhetően megfogta a vendégeket a bekapott gól. Teljesen beszorította ellenfelét a Honvéd, jó lenne egy újabb góllal végleg térdre kényszeríteni a Nistrut.

16. perc: Megérdemelt az előny. A hazai csapat sokkal aktívabb, alig van a Nistru Otacinál a labda.

14. perc: Meg is van a vezetés! Bárányos beadása után Hercegfalvi még a kapusba lőtte a labdát, de a kipattanóra érkező Abraham öt méterről már nem kegyelmezett. Összesítésben 2-1-re vezet a Honvéd. (1-0)

10. perc:
Supka Attila csapatán látszik, hogy hamar gólt akar szerezni, de a vendégek egyelőre nem hibáznak hátul.

6. perc: Több ezren kilátogattak a Bozsik stadionba. Egyelőre nem kápráztatja el őket a 22 főszereplő.

3.perc: Hatalmasat kellett védenie Tóthnak, Mukhovykov lövését éppen csak sikerült a kapufára tolni.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.