Élőben: Magyarország-Spanyolország

A magyar vízilabda-válogatott drámai körülmények között, hatalmas csatában verte a spanyolokat, és jutott a világbajnokság döntőjébe.

Hosszabbítás II.:

Döntőben a mieink! Az ellenfél Horvátország lesz.

3. perc: vége mérkőzésnek.

3. perc: …Nagy Viktor véd.

3. perc: Benedek lövése nem jó…

3. perc: Kiss Gergőt kiszórták, de a spanylok szerencsére nem értékesítették az emberelőnyüket.

2. perc: Molnár ellen fújtak kontrát, és így tettek a bírók átellenben is. Továbbra is nálunk az előny…

1. perc: Molina átadását Biros remekül blokkolta.

1. perc: a ráúszásnál spanyolok a hozták el a labdát.

Hosszabbítás I.:

3. perc: egy formás akció végén Perez szerzett gólt (12-11).

3. perc: Rafael Aguilar kért időt, mert a spanyolok fórba kerültek.

2. perc: Kiss Gergő bejátszását Molnár pöccintette a hálóba (12-10).

2. perc: Ricardo Perrona lövése után a kapufa segítette ki Nagy Viktort.

1. perc: Kásás mellbe lőtte a spanyol kapust.

1. perc: Biros takarásból, Aguilar hóna alatt hatamlas gólt szerzett (11-10).

1. perc: a magyarok vezethetik az első akciót.

Negyedik negyed:

8. perc: hosszabbítás következik.

8. perc: hat másodperc a végéig. Kemény időt kért.

8. perc: hihetetlen, hogy mit úsztunk meg, Perez ziccerben kiejtette a labdát.

8. perc: Kásás lőtt fölé messziről… Kár volt érte.

7. perc: Perez lövését blokkoltuk, fontos hátrányt védekeztünk ezzel ki.

6. perc: Minguellt állították ki, és ki is használtuk a fórt. Benedek egészen parádés bejátszása után Biros helyezett a jobb felsőbe (10-10).

5. perc: Szívós ellen kontrát fújnak a bírók.

4. perc: Molina távolról kipókhálózta a bal felső sarkot (9-10).

4. perc: újabb magyar előny maradt ki.

3. perc: Ricardo Perrone gólra váltja a fórt, szélről a hosszú sarokba lőtt (9-9).

3. perc: az emberhátrányt nem úsztuk meg, García volt eredményes (9-8)

2. perc: a magyar kiállítás miatt Rafael Aguilar szövetségi kapitány Felipe Perrone lövése pillanatában időt kért, ezért érvénytelen a spanyolok gólja.

2. perc: előnyben Felipe Perrone Nagy feje fölött talált a kapuba.

1. perc: Kásás védekezett remekül hátrányban.

1. perc: a spanyolok hozták el a labdát, negyedszer a meccsen.

Harmadik negyed:

8. perc: megúsztunk egy spanyol előnyt, Molina a kapufára lőtt.

8. perc: Kiss Gergő a jobb szélről a rövid sarokba pattintott (9-7)

7. perc: időt kért a spanyol kapitány.

6. perc: lefordult a magyar csapat, és az akció végén Biros megvárta amíg Aguilar elsüllyedt, majd közelről emelte át a spanyol kapust (8-7).

6. perc: emberhátrányban Szívós védekezett jól.

5. perc: Kis Gábor távolról, irdatlan erővel tützelte a labdát a jobb felsőbe, ezzel egyenlített Aguilar kapus mindezt csak nézte (7-7).

4. perc: előnyben Madaras bombázott a bal felső sarokba (6-7).

3. perc: újabb magyar fór maradt ki, ezúttal Madaras lövését fogta Aguilar.

2. perc: Martin teljesen üresen kapta a labdát, és a spanyol játékos ki is használta a lehetőséget – Nagy Viktor hóna alatt a rövid sarokba lőtt (5-7).

2. perc: kimaradt egy magyar előny, Biros lövése a kapufán csattant.

1. perc: a ráúszások tekintetében 3-0 a spanyoloknak.

Második negyed:

8. perc: kimaradtak a magyar helyzetek, maradt az 5-6-os állás…

8. perc: magyar előny, Kemény időt kért.

8. perc: Nagy Viktor óriási bravúrral védett.

7. perc: Molina harmadik gólját szerezte, szépen lőtt a kapu bal oldalába. A találat után Szécsit a világbajnoki újonc Nagy Viktor váltotta (5-6).

6. perc: Szívós a bal oldalról az ellenkező irányba lőtte el a labdát (5-5)

5. perc: Kásás lövését védte Aguilar.

5. perc: García a bokkoló magyar kezek fölött a bal felső sarokba tüzelt (4-5).

4. perc: Molina büntetőből a bal alsó sarokba lőtt (4-4).

3. perc: Minguell vízre pattintott löketével zárkóztak fel a spanyolok (4-3).

1. perc: Madaras megpattanó lövésével már két góllal vezetünk (4-2).

1. perc: Ricardo Perrone gyorsabb volt Madarasnál, a spanyloké a labda.

Első negyed:

8. perc: kihasználtuk a második emberelőnyünket, köszönhetően Madarasnak, aki kapásból bombázta hálóba a labdát. Aguilar tehetetlen volt (3-2).

7. perc: Kiss Gergő távolról a bal kapufa mellé vágta a labdát (2-2).

6. perc: Szécsi a kapufa segítségével bravúrral védett.

5. perc: elpackáztunk egy fórt.

5. perc: másodszor kerültek emberelőnybe a spanyolok, és ezt már ki is használták. Xavier García 5 méterről, középről a jobb felső sarokba lőtt (1-2).

3. perc: Molina villant, a bal felsőbe vágta a labdát (1-1).

2. perc: Molnár centergóljával mi vezetünk (1-0).

1. perc: a spanyolok semmit sem tudtak kezdeni az emberelőnyükkel.

1. perc: Ricardo Perrone hozta el a labdát a ráúszásnál.