A veszprémi kézisek gáláztak a Bajnokok Ligájában

Szombaton nagyon magabiztos, kilencgólos győzelmet aratott hazai pályán a Telekom Veszprém a Bajnokok Ligájában a B csoport ötödik fordulójában. Pedig a Vardar Szkopje mindent megpróbált, hogy felrázza a csapatot a találkozó előtt: csütörtökön új vezetőedzőt neveztek ki David Pisonero személyében.

Új edzővel jön Veszprémbe a BL-címvédő Vardar
A Kiel ellen múlt heti KO miatt azonnal lefokozták a nyáron igazolt David Pisonerót..

Ennek ellenére az észak-macedónok olyan 6-7 percig tartották a lépést a magyar bajnokkal, aki 4-4 után egyszerűen elsüvített ellenfele mellett. A félidő felénél már néggyel vezetett a hazai csapat, ez meg is maradt a játékrész végéig.

Térfélcsere után aztán kijött a tudásbeli különbség, ami az utolsó negyed órában csúcsosodott ki. Ekkor még „csak” öt gól volt a különbség 30-25-nél, a Vardar védekezése szétesett, a veszprém pedig egy 8-2-es sorozattal lezárta végérvényesen a meccset. Végül 39-30-ra nyert a tavalyi döntős magyar csapat.