24.hu hírlevél

Napi hírlevél

2025.02.28.
Elemér

Választási pénzosztás: forintválság jöhet, ha a kormány rosszul időzít

Pszichiáterek és pszichológusok kérik Ficótól, mondjon le

Sértett válasz volt a miniszterelnök reakciója. Tovább »

 

Kegyetlenül nagy csatában húzta be a csoportrangadót a kéziválogatott a vébén

A Hollandia elleni sikerrel csoportelsőként jutott középdöntőbe a magyar csapat. Tovább »

 

Átlátszó: jogszerűen hagyta ki a házát a vagyonnyilatkozatából az Integritás Hatóság elnöke

2022-ben módosították a törvényt, feltehetően a politikusok érdekében. Tovább »

 

Kádárból kibújt a proli politikus

„A fejlődésben megtorpanás állott be” – így fogalmazott Kádár János, amikor végre ráébredt, hogy a magyar gazdaság a padlón hever. A javasolt megoldástól azonban visszahőkölt. Tovább »

 

Herendi Gábor: Most bebizonyosodott, hogy mégis maradtak mozinézők

Már több mint félmillió mozijegyet adtak el a Futni mentemre, de Filmintézet úgy tesz, mintha nem létezne. Interjú a rendezővel, akinél senkinek nincs nagyobb közönsége Magyarországon. Tovább »

 

Elérhetetlenné vált a TikTok az Egyesült Államokban

Hamarosan azonban vissza is térhet az alkalmazás. Tovább »

 

Trump halandzsázik vagy okosan taktikázik Kanada-ügyben?

Donald Trump azzal fenyegette meg Kanadát, hogy magas vámokkal kényszeríti térdre, és annektálná az országot. Csak a maga szokásos módján rá akar ijeszteni az északi szomszédra, vagy tényleg bekebelezné Kanadát? Tovább »

 

Életbe lépett a gázai tűzszünet, a Hamász átadta az első három túszt

Elsőként három nőt engedtek el 471 nap után. Tovább »

 

Fideszes képviselőt választottak Óbudán a korrupció miatt letartóztatott Czeglédy Gergő helyére

Tiszakécskén viszont vesztett a kormánypárti jelölt. Tovább »

 

„Le kellett volna égnie, de itt van” – épségben megúszta a kaliforniai tűzvészt egy retró Volkswagen kisbusz

Sokan a remény szimbólumát látják a lassan 50 éves furgonban. Tovább »

 

„Napról napra tökéletesedett Adrien Brody magyar akcentusa” – interjú Petrányi Viktóriával, A brutalista társproducerével

Hogyan hatott a magyar stáb munkája Adrien Brodyra? Mik voltak a forgatás kegyelmi pillanatai? Petrányi Viktóriát kérdeztük arról, milyen volt dolgozni A brutalistán, amely nagyot ment az idei Golden Globe-on. Tovább »

 

Választási pénzosztás: forintválság jöhet, ha a kormány rosszul időzít

Az elemzők jó része úgy számol, hogy a kormány a választás előtt ismét egy nagyobb gazdaságélénkítő-csomaggal áll elő. Korántsem mindegy azonban, hogy milyen nemzetközi környezetben próbálkoznak ezzel, mert rossz esetben az intézkedések nyomán az infláció a lakosságot büntetheti meg. Tovább »

 

„Eltévedtél, ez nem a Való Világ” – a TV2 is reagált Majka kormánykritikus klipjére

A rapper egyetlen sorral válaszolt a kritikára. Tovább »

 

Magyar Péter Orbánnak: A benzin jövedéki adóját ön emelte meg, nem Brüsszel

Soros György is előkerült a Tisza Párt elnökének bejegyzésében. Tovább »

 

Palya Bea: Nálunk vannak szexrandik

Naptárba szokták beírni, mikor van randinapjuk. Tovább »

 

A tetoválásáról azonosították az újságírót, akinek a holttestét egy tartályban akarták elrejteni az unokatestvérei

Az újév napján eltűnt, majd pár nappal később egy szennyvíztartályban megtalált indiai újságíró halálát a kikezdhetetlen hivatástudata okozta. Ami olyan erős volt, hogy még a saját rokonairól is lerántotta a leplet, miután megtudta róluk, hogy az állami útépítéseken nyerészkednek. Tovább »

 

Megszületett Henry Cavill és Natalie Viscuso első gyereke

A hétvégén babakocsit tologatva fotózták le őket. Tovább »

 
Közúti információk  
2025. január 20., hétfő

Friss hírek:

Ezekre figyelj, ha elindulsz otthonról:

Budapest BKK:
  • A 198-as autóbusz terelve közlekedik, nem érinti a Madárdomb köz és Rákoshegy vasútállomás közötti megállókat.

Mai időjárás:

Névnapok:

  • Fábián
  • Sebestyén

Deviza középárfolyam:

  • EUR 414,0
  • USD 402,13
  • CHF 441,32
  • GBP 490,44

+1:

Választási pénzosztás: forintválság jöhet, ha a kormány rosszul időzít
A 24.hu a Central Médiacsoport Zrt. által üzemeltetett internetes portál.
Ezt a levelet az általad megadott e-mail címre előzetes hozzájárulásoddal küldtük, melyet a hírlevél feliratkozáskor adtál meg.
Ha mégsem szeretnél a továbbiakban minden hétköznap 24.hu hírlevelet kapni a napi nyitó sztorinkról és az előző nap legfontosabb híreiről, de hétvégente szívesen olvasnád heti ajánlónkat, kattints ide a hétköznapi hírlevélről történő leiratkozáshoz.
Ha minden 24.hu hírlevélről szeretnél leiratkozni, vagy nem szeretnél értesülni saját vagy üzleti partnereink ajánlatairól, leiratkozási szándékodat az adatvedelem@24.hu e-mail címen vagy a Central Médiacsoport Zrt. Budapest Pf. 1872. postai címen jelezheted.

Copyright © 2025 Central Médiacsoport Zrt.