További csatornák

Tv24

05:05

Top Shop (30´)

reklámműsor

05:35

Jó reggelt, skacok! (100´)

Benne: Garfield; SpongyaBob Kockanadrág; A Madagaszkár pingvinjei; Lego Ninjago

07:15

Reggeli (125´)

magazin

09:20

Asztro Show (60´)

show-műsor

10:20

Top Shop (105´)

reklámműsor

12:05

KölyökKalauz (30´ ism.)

A KölyökKalauz célja, hogy közérthetően, valódi szakértők közreműködésével segítséget nyújtsunk a baba tervezésétől az áldott állapoton át az élet első 14 évéig minden kedves nézőnknek és érdeklődőnek. Műsorunk alapja a testi-lelki egészség felépítése és megtartása, de természetesen a rózsaszín ködön át (vagy világoskék), mi is tudjuk, hogy léteznek vele született és szerzett problémák éppúgy megelőzhető betegségek is. Ezek összességével foglalkozunk a műsorunkban - természetesen szórakoztató, közérthető formában. Műsorvezető: Heitner Orsolya

12:35

Éjjel-nappal Budapest (75´ ism.)

magyar filmsorozat, 1396.rész

13:50

A Konyhafőnök VIP – A séfek csatája (120´ ism.)

gasztro-reality ) - Az Íz-faktor

15:50

Story Extra (30´)

sztármagazin

16:20

Elif – A szeretet útján (65´)

török filmsorozat, II./115.rész

17:25

Fókusz (35´)

riportmagazin

18:00

RTL Híradó – Esti kiadás (60´)

hírműsor

19:00

A Konyhafőnök VIP – A séfek csatája (120´)

gasztro-reality ) - Az Íz-faktor

21:00

Barátok közt (40´)

magyar filmsorozat, 9155.rész

21:40

Éjjel-nappal Budapest (70´)

magyar filmsorozat, 1397.rész

22:50

Szulejmán (70´)

török kalandfilmsorozat, 302.rész

00:00

RTL Híradó – Késő esti kiadás (30´)

hírműsor

00:30

Magyarul Balóval (40´)

közéleti-politikai háttérműsor

01:10

Édes otthon (35´ ism.)

Az Édes Otthon, az RTL Klub otthon magazinja arra vállalkozik, hogy segítse, tájékoztassa mindazokat, akik szeretnék jobbá tenni otthonukat, hogy az igazi Édes Otthon legyen! Akár úgy, hogy új otthont keresnek, vagy azzal, hogy felújítják otthonukat, vagy azzal, hogy egyszerűbb eszközökkel szépítik, csinosítják otthonukat. A műsorvezető Molnár Andi mindenben segít. Igyekszik mindent megtudni, és átadni, megmutatni Önöknek. Minden adásban felkeres egy ismert személyiséget is, hogy meglesse, milyen az ő otthona. Mindezt az alkotók szeretnék ötletesen, szórakoztatóan átadni Önöknek!

01:45

Az igazi NŐ (30´ ism.)

életmódmagazin

02:15

A zöld íjász (60´)

amerikai akciófilm-sorozat, III./4.rész) - A varázsló

03:15

Új csaj (45´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./15.rész) - Kocsmatúra

04:00

Barátok közt (30´ ism.)

magyar filmsorozat, 9155.rész

04:30

Magyarul Balóval (35´ ism.)

közéleti-politikai háttérműsor

05:10

Mesék Mátyás királyról (10´)

magyar mesefilmsorozat) - Egyszer volt Budán kutyavásár

05:20

A legkisebb Ugrifüles (10´)

magyar bábfilm-sorozat) - Az álmatlan fülesbagoly

05:30

A bűvös körhinta (10´)

francia rajzfilmsorozat, 2009) - Kalózok kincse

05:40

A bűvös körhinta (15´)

francia rajzfilmsorozat, 2009) - A csigasólyom

05:55

Sammy és barátai (10´)

francia animációs sorozat) - Beszorulva

06:05

Sammy és barátai (20´)

francia animációs sorozat) - A kiválasztott

06:25

Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (10´)

angol mesefilmsorozat, 72.rész) - A szüret

06:35

Eperke és barátai (20´)

amerikai rajzfilmsorozat, II./22.rész

06:55

Állatkerti sétány 64. (15´)

francia animációs sorozat, 11.rész) - Póla, a pelikán története

07:10

Umizoomi csapat (25´)

amerikai mesefilmsorozat, 2011) - Számoló üstökös

07:35

Loopdidoo – A nagy nyaralás (5´)

francia animációs sorozat) - A fogadás

07:40

Moncsicsik (10´)

francia animációs sorozat, 2017) - A láthatatlan tolvajok

07:50

Dóra és barátai (25´)

amerikai-kanadai mesefilmsorozat, II./7.rész, 2015

08:15

A Büszke birtok oroszlán őrsége (25´)

amerikai animációs sorozat) - Óvakodj a Zimwitől

08:40

Mickey és az autóversenyzők (25´)

amerikai animációs sorozat) - Mickey szökevény kereke / Macskacsőszök

09:05

Jake és Sohaország kalózai (20´)

amerikai rajzfilmsorozat, II./20.rész) - Vitorlás kincs - A Rejtélyes-sziget rejtélye

09:25

Szófia hercegnő (25´)

amerikai animációs sorozat, III./3.rész, 2015) - Egy meggondolatlan lépés

09:50

Maja, a méhecske (15´)

német rajzfilmsorozat) - Éljen a szabadság!

10:05

Csűrcsavarosdi (20´)

német rajzfilmsorozat, 26.rész

10:25

Aprónép (10´)

francia rajzfilmsorozat, 64.rész) - Torpedó

10:35

Lülü, a teknőc (10´)

francia-olasz animációs sorozat, 2012) - Ki ne mond!

10:45

Éliás, a kis mentőhajó (10´)

norvég animációs sorozat) - Hová lett a sok hal?

10:55

Éliás, a kis mentőhajó (15´)

norvég animációs sorozat) - Kaland a Visszhang-barlangban

11:10

Misi mókus kalandjai (5´)

magyar bábfilm-sorozat, 7.rész) - Kacifánt és a száz banán

11:15

A nagy ho-ho-ho horgász (10´)

magyar rajzfilmsorozat) - Mit hozott a Mikulás?

11:25

Mesék Mátyás királyról (5´)

magyar mesefilmsorozat) - Egyszer volt Budán kutyavásár

11:30

A legkisebb Ugrifüles (10´)

magyar bábfilm-sorozat) - Az álmatlan fülesbagoly

11:40

Mikrobi (10´)

magyar rajzfilmsorozat) - Űrkalózok

11:50

Magyar népmesék (10´)

magyar rajzfilmsorozat) - A bűbájos lakat

12:00

Kérem a következőt! (10´)

magyar rajzfilmsorozat) - Az ő ábrándos lelke

12:10

Mézga család különös kalandjai (30´)

magyar rajzfilmsorozat, 13.rész) - Mag-lak

12:40

Laura csillaga (10´)

német ) - Csillagóra

12:50

Laura csillaga (15´)

német ) - A pénztárca

13:05

Matrica (5´)

sorozat) - Hevül a vegyület: Tengeralattjáró

13:10

Eperke és barátai (20´)

amerikai rajzfilmsorozat, II./23.rész

13:30

Állatkerti sétány 64. (15´)

francia animációs sorozat, 12.rész) - A gyümölcsfa meséje

13:45

Kemy, a felfedező (10´)

animációs sorozat, 2016) - Kinek van a legtöbb lába, és kinek nincs egy sem?

13:55

Kemy, a felfedező (15´)

animációs sorozat, 2016) - Kinek van a leghosszabb nyelve?

14:10

A bűvös körhinta (10´)

francia rajzfilmsorozat, 2009) - Gyöngyöt tessék!

14:20

A bűvös körhinta (15´)

francia rajzfilmsorozat, 2009) - Ragacsos találkozás

14:35

Leo, az ifjú vadőr (10´)

szingapúri animációs sorozat) - A mosómedve

14:45

Leo, az ifjú vadőr (10´)

szingapúri animációs sorozat) - A sárgaszemű pingvin

14:55

Sammy és barátai (15´)

francia animációs sorozat) - Beszorulva

15:10

Sammy és barátai (15´)

francia animációs sorozat) - A kiválasztott

15:25

Dóra és barátai (20´)

amerikai-kanadai mesefilmsorozat, II./8.rész

15:45

Moncsicsik (15´)

francia animációs sorozat, 2017) - A bűvészmutatvány

16:00

Gyerekversek (5´)

magyar ifjúsági magazin) - Börcsök Mária: Az állatiskola előtt

16:05

Hetedhét kaland (10´)

ismeretterjesztő műsor

16:15

Umizoomi csapat (20´)

amerikai mesefilmsorozat, 2011) - Dilis kori

16:35

Kemy, a felfedező (15´)

animációs sorozat, 2016) - Melyik a világ legnagyobb vízesése?

16:50

Kemy, a felfedező (15´)

animációs sorozat, 2016) - Melyik állat a legjobb barátunk?

17:05

A Büszke birtok oroszlán őrsége (20´)

amerikai animációs sorozat) - Zordfölde oroszlánjai

17:25

Mickey és az autóversenyzők (25´)

amerikai animációs sorozat) - Goofy gáz / Kis-nagy majom

17:50

Jake és Sohaország kalózai (25´)

amerikai rajzfilmsorozat, II./21.rész) - Jake szülinapi bulija - A világítótorony gyémántja

18:15

Szófia hercegnő (25´)

amerikai animációs sorozat, III./4.rész, 2015) - Apa-lánya nap

18:40

Leo, az ifjú vadőr (10´)

szingapúri animációs sorozat) - A Szunda-szigeti lajhármaki

18:50

Leo, az ifjú vadőr (10´)

szingapúri animációs sorozat) - A rénszarvas

19:00

Sammy és barátai (15´)

francia animációs sorozat) - A szív vándorútja

19:15

Sammy és barátai (15´)

francia animációs sorozat) - Nagyfejország

19:30

Maja, a méhecske (15´)

német rajzfilmsorozat, 2016) - A büntetés

19:45

Katuri (5´)

dél-koreai animációs sorozat, 2017) - Katicadoktor

19:50

Lülü, a teknőc (15´)

francia-olasz animációs sorozat, II./8.rész) - Vendégszoba

20:05

Matrica (10´)

sorozat) - Triangulum:Filmzene

20:15

Tuti gimi (50´)

amerikai filmsorozat, I./7.rész, 2003) - Gonosz tréfa

21:05

Született szinglik (20´)

amerikai vígjátéksorozat, I./7.rész, 2009

21:25

Én vagyok itt! (75´)

magazin

22:40

Odaát (45´)

amerikai misztikus sorozat, V./8.rész, 2012) - Szemfényvesztő

23:25

Az A38 Hajó színpadán: Hanoi és Touch (60´)

magyar koncert

02:45

Időmetszetek (195´)

dokumentumfilm-sorozat

06:00

Tündérkert (5´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Középkori zsinagóga

06:05

Hazárd megye lordjai (55´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, VI./15.rész) - Játszd újra, Luke!

07:00

Híradó (15´)

hírműsor

07:15

Időjárás-jelentés (5´)

hírműsor

07:20

A kölcsönkapott Föld (30´)

magyar ismeretterjesztő sorozat

07:50

Daktari (55´ ism.)

amerikai tévéfilmsorozat, 86.rész) - A felfedezés

08:45

Bűvölet (55´ ism.)

olasz filmsorozat, III./43.rész

09:40

Kisváros (40´ ism.)

magyar tévéfilmsorozat, 101.rész) - A látszat csal

10:20

Kisváros (40´ ism.)

magyar tévéfilmsorozat, 102.rész) - Kaland Tunéziában

11:00

Híradó (10´)

hírműsor

11:10

Időjárás-jelentés (5´)

hírműsor

11:15

Vészhelyzet (50´ ism.)

amerikai kórházsorozat, VIII./2.rész) - Maratoni műszak

12:05

7 kérdés a szerelemről... és 3 alkérdés (75´)

magyar tévéfilm , 1968

13:20

Zene, zene, zene (60´ ism.)

magyar zenei sorozat) - Esztergomból − 1983/7

14:20

Szabófalvától San Franciscóig (70´ ism.)

magyar portréfilm-sorozat) - Domahidy Miklós

15:30

Magyar tájak (30´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Aggteleki karszt

16:00

Daktari (60´)

amerikai tévéfilmsorozat, 87.rész) - A dzsungel szívverése

17:00

Híradó (10´)

hírműsor

17:10

Időjárás-jelentés (5´)

hírműsor

17:15

Hazárd megye lordjai (55´ ism.)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, VI./15.rész) - Játszd újra, Luke!

18:10

Bűvölet (60´)

olasz filmsorozat, III./44.rész

19:10

Vészhelyzet (50´)

amerikai kórházsorozat, VIII./3.rész) - Vér, cukor, szex, varázslat

20:00

Kisváros (40´)

magyar tévéfilmsorozat, 103.rész) - Infarktus a postán

20:40

Kisváros (45´)

magyar tévéfilmsorozat, 104.rész) - Halálidő

21:25

A polip (70´)

olasz krimisorozat, III./1.rész

22:35

Alfonsó szenvedélyei (40´)

szórakoztató műsor , 1984

23:15

Alfonzo mondja... Szavalj a Gizi néninek... (80´)

magyar portréfilm , 1982

00:35

A pampák királya (55´)

brazil tévéfilmsorozat, 123.rész

01:30

A pampák királya (55´)

brazil tévéfilmsorozat, 124.rész

02:25

Amiről a kövek mesélnek (20´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Történelmi városok − Balatonfüred

02:45

Időmetszetek (195´)

dokumentumfilm-sorozat

05:00

Műsorzárás (60´)

éjszakai show

06:00

Teleshop (30´)

Televíziós vásárlás

06:30

Jóbarátok (25´)

amerikai vígjátéksorozat, V./11.rész) - Újévi fogadalmak

06:55

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, V./12.rész) - Chandler munkahelyi nevetése

07:25

Jóbarátok (25´)

amerikai vígjátéksorozat, V./13.rész

07:50

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, V./14.rész) - Mindneki rájön

08:20

Agymenők (30´)

amerikai vígjátéksorozat, II./19.rész) - Új bige a házban

08:50

Agymenők (25´)

amerikai vígjátéksorozat, II./20.rész) - Hihetetlen, de igaz

09:15

Szívek szállodája (60´)

amerikai filmsorozat, IV./19.rész

10:15

Szívek szállodája (55´)

amerikai filmsorozat, IV./20.rész

11:10

Szellemekkel suttogó (60´)

amerikai misztikus sorozat, V./17.rész

12:10

A mentalista (55´ ism.)

amerikai krimisorozat, II./15.rész) - Lángoló indulatok

13:05

Glades – Tengerparti gyilkosságok (60´)

amerikai akciókrimi-sorozat, III./8.rész) - A nyugdíjazott szupermodell

14:05

Castle (55´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, II./10.rész) - Kémkedni veszélyes

15:00

Castle (60´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, II./11.rész) - Az ötödik golyó

16:00

Szellemekkel suttogó (60´)

amerikai misztikus sorozat, V./18.rész) - A halott kopó

17:00

A mentalista (60´)

amerikai krimisorozat, II./16.rész) - Vörös kód

18:00

Castle (60´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, II./12.rész) - Nők gyűrűjében

19:00

Castle (60´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, II./13.rész) - A maffia maffiája

20:00

200 első randi (60´)

magyar vígjátéksorozat

21:00

200 első randi (60´)

magyar vígjátéksorozat

22:00

Pitch Black – 22 évente sötétség (135´)

amerikai-ausztrál sci-fi horror , 2000

00:15

Harrow (80´)

amerikai-ausztrál drámasorozat, I./2.rész

01:35

A mentalista (40´)

amerikai krimisorozat, II./16.rész) - Vörös kód

02:15

Glades – Tengerparti gyilkosságok (45´)

amerikai akciókrimi-sorozat, III./8.rész) - A nyugdíjazott szupermodell

03:00

Szellemekkel suttogó (45´)

amerikai misztikus sorozat, V./18.rész) - A halott kopó

03:45

Szívek szállodája (60´)

amerikai filmsorozat, IV./19.rész

04:45

Műsorzárás (75´)

éjszakai show

05:00

Döglött akták (60´)

amerikai krimisorozat, III./12.rész) - Zuhanás

06:00

Televíziós vásárlás (180´)

Televíziós vásárlás

09:00

112 – Életmentők (30´)

német , 82.rész

09:30

Halálos fegyver (55´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, II./15.rész) - Púp a hátunkon

10:25

Vészhelyzet (60´)

amerikai kórházsorozat, XI./16.rész) - A távolság összeköt

11:25

Medicopter 117 – Légi mentők (60´)

német akciófilm-sorozat, VII./2.rész) - Halálos játék

12:25

Medicopter 117 – Légi mentők (60´)

német akciófilm-sorozat, VII./3.rész) - Tűzben edzve

13:25

Cobra 11 (60´)

német akciófilm-sorozat, XIV./12.rész) - A kartell

14:25

Cobra 11 (60´)

német akciófilm-sorozat, XIV./13.rész) - Lángoló Rajna

15:25

Cobra 11 (60´)

német akciófilm-sorozat, XIV./14.rész) - Kedves Ellenségem

16:25

Született detektívek (55´)

amerikai krimisorozat, II./5.rész

17:20

Született detektívek (55´)

amerikai krimisorozat, II./6.rész

18:15

Szellemekkel suttogó (55´)

amerikai misztikus sorozat, I./10.rész

19:10

Halálos fegyver (55´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, II./16.rész) - Holdkórosok társasága

20:05

Dr. Csont (55´)

amerikai krimisorozat, V./2.rész) - Kémek krémje

21:00

Dr. Csont (60´)

amerikai krimisorozat, V./3.rész) - A tehetség átok

22:00

Gyilkos elmék (60´)

amerikai-kanadai krimisorozat, VII./21.rész) - Varázsvessző

23:00

Döglött akták (60´)

amerikai krimisorozat, V./10.rész) - Néma szenvedés

00:00

Dr. Csont (60´)

amerikai krimisorozat, V./2.rész) - Kémek krémje

01:00

Dr. Csont (60´)

amerikai krimisorozat, V./3.rész) - A tehetség átok

02:00

Gyilkos elmék (60´)

amerikai-kanadai krimisorozat, VII./21.rész) - Varázsvessző

03:00

Cobra 11 (60´)

német akciófilm-sorozat, XIV./14.rész) - Kedves ellenségem

04:00

CSI: A helyszínelők (60´)

amerikai-kanadai krimisorozat, XII./3.rész) - Keserédes

05:00

Döglött akták (60´)

amerikai krimisorozat, III./13.rész) - Gyilkos elit

06:00

Televíziós vásárlás (180´)

Televíziós vásárlás

04:55

Csapdába csalva (25´)

német dokumentum-reality

05:20

Csapdába csalva (30´)

német dokumentum-reality

05:50

Családi titkok (65´)

magyar reality-sorozat

06:55

Hal a tortán (65´)

gasztro-reality

08:00

Tények Reggel (35´)

hírműsor

08:35

Több mint TestŐr (5´)

Több mint TestŐr – élet, szépség, egészség Vámos Erikával! Egyre többen próbálnak meg egészségesen élni, ez azonban nem is olyan egyszerű, hiszen számtalan egészségmegőrző, megelőző és gyógyító módszer létezik, amelyek útvesztőjében nehéz megtalálni a számunkra legideálisabbat. Ebben segít a Több mint TestŐr hétről hétre, ahol nem csak Vámos Erika, hanem egy-egy ismert ember is kipróbálja a legújabb, legmegleglepőbb, és leghatásosabb módszereket! Műsorvezető: Vámos Erika és Maloveczky Miklós

08:40

Veled is megtörténhet! (70´)

magyar dokumentum-reality

09:50

Magánnyomozók (65´)

magyar dokumentum-reality

10:55

Családi titkok (65´)

magyar reality-sorozat

12:00

Jóban Rosszban (80´)

magyar tévéfilmsorozat, 3486.rész

13:20

MasterChef VIP (125´ ism.)

főzőshow

15:25

Csapdába csalva (35´)

német dokumentum-reality

16:00

Tények (30´)

hírműsor

16:30

Áll az alku (80´)

vetélkedő

17:50

MasterChef VIP (120´)

főzőshow

19:50

Jóban Rosszban (70´ ism.)

magyar tévéfilmsorozat, 3486.rész

21:00

Valami Amerika 2 (150´)

magyar vígjáték , 2008

23:30

Életfogytig (140´)

amerikai vígjáték , 1999

01:50

A kísérlet (110´)

amerikai thriller , 2010

03:40

Szerencsés kutya (20´)

amerikai reality-sorozat

04:00

Csapdába csalva (25´ ism.)

német dokumentum-reality

04:25

Csapdába csalva (30´)

német dokumentum-reality

04:55

Csapdába csalva (25´)

német dokumentum-reality

05:00

A bosszú asszonya (60´)

kolumbiai filmsorozat, 111.rész

06:00

Vacsoracsata (60´)

gasztro-reality, 168.rész) - Bárdosi Sándor

07:00

A Madagaszkár pingvinjei (30´)

amerikai animációs sorozat, II./19.rész) - Jótett hadművelet; Leesett a tantusz

07:30

A Madagaszkár pingvinjei (30´)

amerikai animációs sorozat, II./20.rész) - Kenguru kezelés; Patkány kém

08:00

Vészhelyzet (55´)

amerikai kórházsorozat, XI./15.rész) - Belső hangok

08:55

Vészhelyzet (55´)

amerikai kórházsorozat, XI./16.rész) - A távolság összeköt

09:50

Vacsoracsata (60´)

gasztro-reality, 168.rész) - Bárdosi Sándor

10:50

Vacsoracsata (60´)

gasztro-reality, 169.rész) - Bársony Bálint

11:50

Hagyjál főzni! (60´)

gasztro-reality

12:50

Segítség, bajban vagyok! (55´)

magyar reality-sorozat, 1.rész) - Egy tönkretett modell

13:45

A gyanú árnyékában (60´)

magyar dokumentum-reality, 108.rész) - A vőlegényem apa lett?

14:45

Showder Klub (65´)

stand-up műsor, XXI./4.rész

15:50

Tom és Jerry (30´)

amerikai rajzfilmsorozat

16:20

ValóVilág Powered by Big Brother (60´ ism.)

valóságshow

17:20

Segítség, bajban vagyok! (60´)

magyar reality-sorozat, 18.rész) - Egy házban az ellenséggel

18:20

A gyanú árnyékában (60´)

magyar dokumentum-reality, 14.rész) - Anyámat elvakítja a szerelem!

19:20

Showder Klub (65´)

stand-up műsor, XII./6.rész

20:25

Showder Klub (65´)

stand-up műsor, XII./7.rész

21:30

RTL II Híradó (30´)

hírműsor

22:00

ValóVilág Powered by Big Brother (60´)

valóságshow

23:00

BeleValóVilág Powered by Big Brother (30´)

háttérműsor

23:30

Anyák gyöngye (30´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./22.rész) - Féltestvér bevetésen

00:00

Segítség, bajban vagyok! (60´)

magyar reality-sorozat, 18.rész) - Egy házban az ellenséggel

01:00

A gyanú árnyékában (60´)

magyar dokumentum-reality, 108.rész) - A vőlegényem apa lett?

02:00

Döglött akták (60´)

amerikai krimisorozat, I./8.rész) - Zuhanás

03:00

A narancsvidék (60´)

amerikai filmsorozat, III./10.rész

04:00

A narancsvidék (60´)

amerikai filmsorozat, III./11.rész

02:05

A szomszéd főztje... (260´)

magyar show-műsor

06:25

Kisvárosi doktor (65´ ism.)

német filmsorozat, I./2.rész

07:30

Gyilkos sorok (60´)

amerikai krimisorozat, VIII./5.rész) - Érdemleges sorok

08:30

Gyilkos sorok (65´)

amerikai krimisorozat, VIII./6.rész) - Ne ítélj!

09:35

Kisvárosi gyilkosságok (130´)

angol krimisorozat, VI./2.rész) - Halál és álom

11:45

Álom és szereIem: Inga Lindström: Rejtély a Gripsholm kastélyban (120´)

német romantikus dráma , 2013

13:45

Murdoch nyomozó rejtélyei (60´ ism.)

angol-kanadai krimisorozat, VII./7.rész) - A tavi szörny

14:45

Miss Marple: Nemezis (120´)

angol krimi , 2007

16:45

Felújít-lak (65´ ism.)

A népszerű és sikeres ausztrál házátalakító műsorban hat pár teszi feli a legértékesebb tulajdonát, az otthonát az életüket megváltoztató díjért. A párok az egész országot beutazzák, hogy minden héten egyiküknél átalakítsák a házukat, a családi otthonukat. A pár átadja háza kulcsát a többieknek, és a versenytársak átalakítják a ház összes szobáját hét nap alatt, ahogy csak szeretnék. De azért vannak szabályok és minden átalakítás előtt a párok felírják, hogy mit lehet, és mit nem lehet tenni az átalakítás alatt. De a szabályok azért vannak, hogy megszegjék őket. Milyen messze mennek el a csapatok, hogy átalakítsák a házukat? A párok mire térnek vissza? Álomházat vagy egy rémálmot találnak? Profi segítők és a tulajdonosok fogják elbírálni a végeredményt és a fináléban kiderül, hogy ki nyeri meg a végső díjat: a ház teljes jelzáloghitelének kifizetését!

17:50

Felújít-lak (65´)

, V./14.rész

18:55

Kisvárosi doktor (65´)

német filmsorozat, I./3.rész

20:00

Murdoch nyomozó rejtélyei (60´)

angol-kanadai krimisorozat, VII./8.rész) - Kincses sziget

21:00

A hosszú út hazáig (70´)

ausztrál filmsorozat, VI./6.rész) - Puskacsővel szemben

22:10

A Parkallee hölgyei – Őszi vihar (110´)

német filmdráma , 2007

00:00

Extrém tortacsodák (40´)

, I./9.rész

00:40

Extrém tortacsodák (30´)

, I./10.rész

01:10

Hope Klinika (50´)

kanadai , II./7.rész

04:25

Család-barát (90´ ism.)

családi magazin

05:55

Hajnali gondolatok (5´)

vallási magazin

06:00

Híradó (40´)

hírműsor

06:40

Kenó-sorsolás (5´ ism.)

szerencsejáték-show

06:45

Hrvatska kronika (30´)

horvát nemzetiségi magazin

07:15

Ecranul nostru (30´)

román nemzetiségi magazin

07:45

Ridikül (50´ ism.)

talkshow ) - Menni, vagy maradni?

08:35

Az ígéret földje (50´)

amerikai filmsorozat, 51.rész) - Bárhol, csak ne itt!

09:25

A múlt árnyékában (60´ ism.)

szlovák filmsorozat, 136.rész

10:25

Család-barát (95´)

családi magazin

12:00

Déli harangszó (2´)

vallási magazin

12:02

Híradó (48´)

hírműsor

12:50

Főzzünk megint egyszerűen (25´)

angol gasztronómiai sorozat) - Lakásfestő buli

13:15

Honfoglaló (50´ ism.)

vetélkedő

14:05

A múlt árnyékában (55´)

szlovák filmsorozat, 137.rész

15:00

Alpesi őrjárat (70´)

olasz krimisorozat, IV./11.rész) - Csipkerózsika

16:10

A hegyi doktor (55´)

német filmsorozat, V./6.rész) - Élet halál küszöbén

17:05

Ridikül (50´)

talkshow ) - Mindenünk a televíziózás

17:55

Prima Primissima kisfilmek (5´)

A Prima Primissa jelöltek bemutatkozó kisfilmjei, amelyben munkásságuk ars poetikáját, mottójukat mondják el.

18:00

Híradó (35´)

hírműsor

18:35

Sorsok útvesztője (55´)

török filmsorozat, 143.rész

19:30

Honfoglaló (55´)

vetélkedő

20:25

Skandinávlottó-sorsolás (10´)

szerencsejáték-show

20:35

Partitúra (60´)

kulturális magazin

21:35

A becsület ideje (45´)

lengyel filmsorozat, 10.rész) - Találkozások

22:20

Kenó-sorsolás (10´)

szerencsejáték-show

22:30

On the Spot: Okos világ (60´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Maldív-szigetek

23:30

A nyugodt nap éve (115´)

amerikai-lengyel filmdráma , 1984

05:00

Híradó (15´ ism.)

hírműsor

05:15

Angol nyelvű hírek (10´ ism.)

hírműsor ) -  

05:25

M5 Híradó (30´ ism.)

Premierek, kiállítások, koncertek, könyv - és filmbemutatók, Magyarországon és a Kárpát-medencében. Friss kulturális hírekkel jelentkezünk minden hétköznap a Kulturális Híradóban.

05:55

Nagyok (30´)

portréműsor

06:25

Magyar gazda (25´ ism.)

agrárgazdasági műsor ) - A hazai agrárium képekben, számokban

06:50

Kék bolygó (30´ ism.)

környezetvédelmi magazin

07:20

Gasztroangyal (55´ ism.)

gasztronómiai sorozat

08:15

Német nyelvű hírek (10´ ism.)

hírműsor

08:25

Orosz nyelvű hírek (5´ ism.)

hírműsor

08:30

Kínai nyelvű hírek (15´ ism.)

hírműsor

08:45

Rome Reports (30´ ism.)

vallási műsor

09:15

Új nemzedék (40´ ism.)

ismeretterjesztő sorozat

09:55

Magyar történelmi arcképcsarnok (35´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Jedlik Ányos (1800-1895

10:30

Mindenki Akadémiája (30´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Balogh Tibor: Holográfiától a holovízióig

11:00

Új idők új dalai (30´)

sorozat) - Természetművészet – A környezethez igazított alkotás

11:30

Angol nyelvű hírek (15´ ism.)

hírműsor

11:45

Az asszony beleszól (65´)

magyar tévéfilm , 1965

12:50

V4 Híradó (10´)

13:00

Híradó (20´)

hírműsor

13:20

Hrvatska kronika (30´ ism.)

horvát nemzetiségi magazin

13:50

Ecranul nostru (30´ ism.)

román nemzetiségi magazin

14:20

Család-barát (100´ ism.)

családi magazin

16:00

Magyar gazda (25´ ism.)

agrárgazdasági műsor ) - A hazai agrárium képekben, számokban

16:25

Noé barátai (30´ ism.)

ismeretterjesztő műsor ) - Minden, ami állat

16:55

Novum (35´)

magyar ismeretterjesztő sorozat

17:30

Ízőrzők (35´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Kőszegszerdahely

18:05

Gasztroangyal (55´)

gasztronómiai sorozat

19:00

Virágzó Magyarország (30´)

ismeretterjesztő sorozat) - Csömör

19:30

Magyarország, szeretlek! (85´ ism.)

vetélkedőshow

20:55

Prima Primissima kisfilmek (5´)

A Prima Primissa jelöltek bemutatkozó kisfilmjei, amelyben munkásságuk ars poetikáját, mottójukat mondják el.

21:00

Híradó (25´)

hírműsor

21:25

V4 Híradó (10´)

21:35

Ridikül (60´ ism.)

talkshow ) - Menni vagy maradni?

22:35

Honfoglaló (50´ ism.)

vetélkedő

23:25

M5 Híradó (30´ ism.)

Premierek, kiállítások, koncertek, könyv - és filmbemutatók, Magyarországon és a Kárpát-medencében. Friss kulturális hírekkel jelentkezünk minden hétköznap a Kulturális Híradóban.

23:55

Mindenki Akadémiája (40´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Szabó Balázs: Szamurájok – Kik voltak, honnan jöttek, hová tűntek el?

00:35

M2 matricák – Szó-nyomozó (5´)

ismeretterjesztő sorozat) - Dobostorta

00:40

M2 matricák – Szó-nyomozó (5´)

ismeretterjesztő sorozat

00:45

Hetedhét kaland (10´)

ismeretterjesztő műsor

00:55

Himnusz (5´)

kulturális magazin

04:35

Műsorzárás (70´)

éjszakai show

05:45

Teleshop (35´)

Televíziós vásárlás

06:20

Dragon Ball Super (20´)

japán animációs sorozat

06:40

Dragon Ball Super (25´)

japán animációs sorozat

07:05

Jim szerint a világ (25´)

amerikai vígjátéksorozat

07:30

Jim szerint a világ (20´)

amerikai vígjátéksorozat

07:50

Csillagkapu (60´)

amerikai sci-fi akciófilm-sorozat, IV./13.rész

08:50

Csillagkapu (60´)

amerikai sci-fi akciófilm-sorozat, IV./14.rész

09:50

Két pasi meg egy kicsi (25´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./7.rész) - Hot dog a füledbe!

10:15

Két pasi meg egy kicsi (25´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./8.rész) - Engedjétek el a kutyákat!

10:40

Két pasi meg egy kicsi (30´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./9.rész) - Öreg Alan

11:10

Két pasi meg egy kicsi (30´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./10.rész) - Szex-függő vagyok

11:40

Jim szerint a világ (25´)

amerikai vígjátéksorozat

12:05

Jim szerint a világ (30´)

amerikai vígjátéksorozat, V./22.rész

12:35

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./3.rész) - Rachel megmondja

13:05

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./4.rész) - A videószalag

13:35

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./5.rész) - Rachel randija

14:05

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./6.rész) - Halloween-parti

14:35

A Simpson család (30´)

amerikai rajzfilmsorozat

15:05

Yu-gi-oh! Zexal (30´)

japán animációs sorozat

15:35

Yu-gi-oh! Zexal (30´)

japán animációs sorozat

16:05

Dragon Ball Super (30´)

japán animációs sorozat

16:35

Dragon Ball Super (30´)

japán animációs sorozat

17:05

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./7.rész

17:35

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./8.rész

18:05

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./9.rész

18:35

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./10.rész

19:05

Két pasi meg egy kicsi (30´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./11.rész) - Lehet, hogy testvérek vagytok

19:35

Két pasi meg egy kicsi (30´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./12.rész) - Az a „meleg” füled

20:05

Két pasi meg egy kicsi (25´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./13.rész) - A banánkrémes torta

20:30

Két pasi meg egy kicsi (30´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./14.rész) - Acidophilus tej

21:00

Grimm (60´)

amerikai misztikus sorozat, V./1.rész

22:00

Shannara – A jövő krónikája (55´)

amerikai kalandfilmsorozat, I./7.rész

22:55

Shannara – A jövő krónikája (60´)

amerikai kalandfilmsorozat, I./8.rész

23:55

Grimm (55´)

amerikai misztikus sorozat, V./1.rész

00:50

Spartacus: Vér és homok (70´)

amerikai akciófilm-sorozat, II./5.rész

02:00

Spartacus: Vér és homok (55´)

amerikai akciófilm-sorozat, II./6.rész

02:55

Csillagkapu (40´)

amerikai sci-fi akciófilm-sorozat, IV./14.rész

03:35

Teleshop (60´)

Televíziós vásárlás

04:35

Műsorzárás (70´)

éjszakai show

< >