Csapat így még nem verte meg saját magát – videó

Tökéletesen indult a vasárnap este Nizzában. Mario Balotelli már a 4. percben vezetést szerzett a Nice focicsapatának, amit Seri duplázott meg nem sokkal később, közben még Mandanda kapusnak volt egy hatalmas bravúrja, szóval kiütésnek indult a találkozó.

Aztán a hazai védelem csak összebénázott egy gólt a vendég Marseille-nek, majd Lees Melou szerzett öngólt, hogy a félidő végén egy újabb kapitális védelmi hibát Ocampos büntessen meg ismét. A második játékrész elején aztán Luiz Gustavo lőtt egy furcsán pattogós gólt, így a 48. percben már 2-4 volt az állás.

Az összefoglaló:

Itt még nem volt vége a történéseknek, Gustavo kiállt a vendégektől egy azonnali piros lappal, majd a hajrában tizenegyest rúghatott a Nice, de Plea kihagyta. Úgyhogy a végén elmaradtak az izgalmak, a Marseille nyert és a harmadik, a Nizza a tizedik.