Holman jó játéka kellett a Slovan Bratislava pontszerzéséhez

Holman Dávid gólpasszal segítette csapatát, ám a Slovan Bratislava így is 2–2-es döntetlent játszott a Trencín vendégeként. A magyar középpályás az első félidőben volt nagyon aktív, az asszisztjára 41. percet kellett várni, ekkor Filip Holosko egyenlített. A 80. percben egyébként szintén Holosko egalizált.

Ezalatt a Dunaszerdahely gólnélküli döntetlent ért el az Eperjes elleni találkozón. A magyar játékosok közül Kalmár Zsolt végigjátszotta a mérkőzést, Vida Kristophert az 59. percben lecserélték, Mervó Bence pedig a kispadra sem ült le, mivel még nem épült föl.

Nehéz meccset játszottunk, nem fogtunk ki jó napot. Az Eperjes kizárólag a védekezésre összpontosított és kontrákból próbált veszélyeztetni. Egy egy elleni helyzetekben meg kellett volna vernünk az ellenfelünket, az utolsó 20-25 méteren pedig hiányzott a nagyobb hatékonyság.

– idézi az fcdac.sk Marco Rossit, a DAC vezetőedzőjét.