Amerikai csodagól Mexikó ellen, erre még Trump is csettintene – videó

Hétfőn hajnalban játszották a Mexikó-Egyesült Államok vb-selejtezőt a CONCACAF-zóna utolsó selejtezőkörének hatodik fordulójában.

A vezetést korán megszerezte az USA, a 6. percben Michael Bradley labdát szerzett a félpályánál, majd a térfél közepéről a kapuba emelt a kint álló Guillermo Ochoa felett.

Mexikó még az első félidőben egalizálni tudott, így komoly lépést tett a jövő évi oroszországi világbajnokság felé.

Eredmény – Vb-selejtező, Észak- és Közép-Amerika, 6. forduló

Mexikó-Egyesült Államok 1-1 (1-1)

Az állás: 1. Mexikó 14 pont/6 mérkőzés, 2. Costa Rica 8/5 (7-3), 3. Egyesült Államok 8/6 (11-8), 4. Panama 6/5, 5. Honduras 4/5, 6. Trinidad és Tobago 3/5

A CONCACAF-zóna selejtezőjének utolsó köréből három csapat jut ki egyenesen a jövő évi, oroszországi vb-re, a negyedik pedig pótselejtezőt játszik majd az ázsiai kvalifikációs sorozatból érkező ellenféllel.