Budapest, 2017. február 11.
A kispesti Davide Lanzafame (k) a ferencvárosi Janek Sternberg (b) és Emir Dilaver között a labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntõjében játszott Ferencváros - Budapest Honvéd mérkõzésen a budapesti Groupama Arénában 2017. február 11-én.
MTI Fotó: Koszticsák Szilárd

Magyarország az a hely, ahol a bajnok és a kupagyőztes nem játszik a Szuperkupáért

2017. 06. 08. 09:16

Hiába lett bajnok a Budapest Honvéd az NB I-ben és nyerte meg a Magyar Kupát a Ferencvárosi TC, a két együttes minden bizonnyal nem játszik mérkőzést a Szuperkupáért a nyár folyamán.

Az ulloi129.hu úgy tudja, elmarad a bajnok és a kupagyőztes közötti összecsapás.

Az oldal egyik olvasója azt a választ kapta a Magyar Labdarúgó Szövetség illetékesétől, hogy a nyáron nem rendezik meg a Szuperkupát. Erre utal az is, hogy a mai napig nem került fel a Szuperkupa versenykiírása az MLSZ dokumentumtárába, bővebb információk azonban egyelőre nincsenek.

A Szuperkupát tavaly nem rendezték meg, de azért, mert a Fradi nyerte a bajnokságot és a kupát is.