Fejbe dobták, majd földre vitték Bán Imre játékvezetőt

A Csongrád megyei első osztályban érdekelt Szentesi Kinizsi SZITE a hétvégi forduló előtt még élen álló és a feljutásért versengő Csongrád TSE-t fogadta. Kérem, itt az NB3-volt a tét, nyilván ezért feszültek a vendég idegszálak a kelleténél jobban.

Az csak tetézte a bajt, hogy a találkozó 85. percében egyenlítettek a hazaiak (1-1) és a pontvesztés azt eredményezte, hogy egy fordulóval a bajnokság vége előtt második helyre csúsztak a csongrádiak a jó nevű M-Foci Kft. mögé. Bán Imre játékvezető azzal öntött olajat a tűzre, hogy a 90. percben kiállította Juhász Sándort, majd nem sokkal később lefújta a találkozót.

Ami utána történt, az nem sportpályára való, továbbá a verbális inzultusért mi kérünk elnézést. Íme

A Szentesi Mozaik facebook oldalára feltöltött röpke négy és fél perces videón az látható, hogy a vendégkapus odarohan, a labdával fejbe dobja, majd valaki a tömegben fel is borítja a sporit. A verbális részt nem taglaljuk.