Barcelona's Brazilian forward Neymar (R) celebrates with Barcelona's Portuguese midfielder Andre Gomes (backC), Barcelona's forward Paco Alcacer (L) and Barcelona's Argentinian forward Lionel Messi after scoring during the Spanish Copa del Rey (King's Cup) final football match FC Barcelona vs Deportivo Alaves at the Vicente Calderon stadium in Madrid on May 27, 2017. / AFP PHOTO / JAVIER SORIANO

Messi és Neymar szállították a kupagyőzelmet a Barcának

2017. 05. 27. 23:24

A Barcelona és a Deportivo Alavés csapott össze a Copa del Rey fináléjában szombat este.

Lionel Messi szerzett vezetést a katalánoknak, Neymar passza után tekert a jobb alsóba az argentin klasszis a 30. percben.

Nem sokkal később jött az egyenlítés: Theo Hernandez csodálatos szabadrúgásával lett 1-1.

Az első félidő hajrájában kétszer is beköszöntek a gránátvörös-kékek, előbb Neymar, majd Paco Alcacer talált be.

A második félidőben nem született újabb gól, így a Barcelona zsinórban harmadszor nyerte meg a Király-kupát.

Fogadj a szezon legjobb meccseire a Tippmixpron!