John Terry egy perc alatt két gólban is nyakig benne volt

A Chelsea a hétvégén a West Brom legyőzésével (0-1) bebiztosította a bajnoki címét, így a 28. fordulóból elmaradt Watford elleni hétfő esti meccse már nem osztott, nem szorzott. Ahogy a 16. vendégek számára sem, lévén ők meg már megúszták a kiesést.

Ettől még mentek a felek becsülettel a felek, ráadásul a pályán, a szokott helyén a védelem közepén játszhatott ezúttal is a klubikon, John Terry. A 36 éves védőnek ebben az évadban ez volt a nyolcadik találkozója, ahol a 22. percben megszerezte idei első találatát. A védő egy szöglet utáni kavarodás végén talált a vendégek hálójába, majd egy perccel később saját kapuja előtt adott egy gólpasszt.

Terry haza akarta fejelni a labdát, de rövidre sikerült. Capoue köszönte szépen és a hálóba bólintott.

A szokásos kezdőhöz képest eléggé felforgatott londoniak végül a csereként beálló Cesc Fabregas 88. percben szerzett találatával húzták be 4-3-ra a gólzáporos mérkőzést.

ANGOL PREMIER LEAGUE, ELMARADT MÉRKŐZÉS A 28. FORDULÓBÓL, EREDMÉNY:

Chelsea–Watford 4–3
Gól: Terry 22., Azpilicueta 36., Batshuayi 49., Fabregas 88. ill. Capoue 24., Janmaat 51., Okaka 74.